2019 m. lapkričio 5-7 dienomis SEC Baltic pristatė savo prekinio ženklo BATTEC produkciją populiariausioje Ukrainoje energetikos parodoje Electro Install 2019 centriniame Kijevo parodų centre.

BATTEC stende pristatėme visą savo produkcijos spektrą: švino-rūgštines ir ličio technologijos akumuliatorių baterijas ir energijos kaupimo sistemas, rezervinės galios įrangą, alternatyvios energetikos sprendimus, nuolatinės srovės maitinimo įrangą ir k.t.

Mūsų stende lankėsi ir bendradarbiavimo galimybėmis domėjosi Ukrainos energijos saugumo centro, valstybinio koncerno UkrOboronProm, ETI Ukraine, EDS-ENGINEERING ir kitų didžiųjų Ukrainos pramonės ir energetikos kompanijų atstovai.

Ukraina išlieka viena prioritetinių mūsų produkcijos eksporto plėtros rinkų, todėl džiaugiamės pozityviais parodos rezultatais ir užmegztais naujais kontaktais.

Nuoširdi padėka mūsų partneriams Ukrainoje kompanijai „Power-Expert“ už pagalbą organizuojant parodą ir pristatant BATTEC produkciją.

SEC Baltic projektas „Specializuotos UAB „SEC Baltic“ gaminamos energetikos įrangos pristatymas užsienio parodose“ vykdomas siekiant padidinti įmonės prekės ženklo žinomumą ir paskatinti spartesnį produkcijos įvedimą į naujas rinkas. Dalyvavimo užsienio parodose metu planuojama ieškoti naujų partnerių, atstovų ir kitų pardavimų kanalų įmonės produkcijos plėtrai tikslinėse UAB „SEC Baltic“ eksporto rinkose – Švedijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje ir centrinėje Azijoje. Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo.

By |2019-12-16T17:15:14+00:007 lapkričio, 2019|NAUJIENOS|Komentavimas išjungtas įraše