2019-11-27 UAB “SEC Baltic” atstovai dalyvavo penktajame Lietuvos-Ukrainos ekonomikos forume, kur5 atidarė Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda drauge su vizito į Lietuvą atvykusiu Ukrainos prezidentu Volodymyru Zelenskiu.
Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) ir Ukrainos pramonininkų ir verslininkų sąjungos (USPP) organizuojamas forumas šiemet sukvietė Lietuvos ir Ukrainos verslo atstovus dalintis patirtimi ir plėtoti bendradarbiavimą transporto, logistikos ir krovos, atsinaujinančios energijos šaltinių, statybos, informacinių technologijų ir Pramonė 4.0 srityse.
Po Forumo atidarymo Prezidentūroje, renginys persikėlė į Vilniaus universitetą, kur Lietuvos ir Ukrainos verslo atstovai diskutavo apie bendradarbiavimo galimybes transporto, logistikos ir krovos, atsinaujinančių energetikos šaltinių, statybos bei informacinių technologijų ir Pramonė 4.0 srityse.
Atsinaujinančių energetikos šaltinių teminėje diskusijoje UAB “SEC Baltic” pristatė elektros perdavimo tinklo balansavimui ir autonominiam atsinaujinančios energetikos vartojimui skirtas industrinio mastelio – megavatų talpos – ličio baterijų energijos kaupimo sistemas.

By |2019-12-16T17:25:47+00:0027 lapkričio, 2019|NAUJIENOS|Komentavimas išjungtas įraše