2020 m. spalio 21-22 dienomis UAB BATTEC pristatė savo prekinio ženklo BATTEC produkciją Ukrainoje energetikos parodoje SiColar 2020  Kijevo parodų centre M82

BATTEC stende pristatėme savo produkcijos spektrą: švino-rūgštines ir ličio technologijos akumuliatorių baterijas ir energijos kaupimo sistemas, rezervinės galios įrangą, alternatyvios energetikos sprendimus, nuolatinės srovės maitinimo įrangą ir k.t.

Mūsų stende lankėsi esami mūsų klientai UkrTelekom, ETI Ukraine ir kt. Taip pat bendradarbiavimo galimybėmis domėjosi Ukrainos energijos saugumo centro, valstybinio koncerno UkrOboronProm, EDS-ENGINEERING ir kitų didžiųjų Ukrainos pramonės ir energetikos kompanijų atstovai.

Ukraina išlieka viena prioritetinių mūsų produkcijos eksporto plėtros rinkų, todėl džiaugiamės pozityviais parodos rezultatais ir užmegztais naujais kontaktais.

Nuoširdi padėka mūsų partneriams Ukrainoje kompanijai „Power-Expert“ už pagalbą organizuojant parodą ir pristatant BATTEC produkciją.

BATTEC UAB projektas „Specializuotos BATTEC UAB gaminamos energetikos įrangos pristatymas užsienio parodose“ vykdomas siekiant padidinti įmonės prekės ženklo žinomumą ir paskatinti spartesnį produkcijos įvedimą į naujas rinkas. Dalyvavimo užsienio parodose metu planuojama ieškoti naujų partnerių, atstovų ir kitų pardavimų kanalų įmonės produkcijos plėtrai tikslinėse BATTEC UAB eksporto rinkose – Švedijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje ir centrinėje Azijoje. Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo.

By |2020-10-30T06:41:21+00:0030 spalio, 2020|NAUJIENOS|Komentavimas išjungtas įraše