GAMYBA

/GAMYBA
GAMYBA2019-10-07T05:29:28+00:00

Gamybiniame padalinyje vykdoma BATTEC švino-rūgštinių, ličio akumuliatorių ir energijos kaupimo sistemų gamyba, atliekami specializuotų nuolatinės ir kintamos srovės sistemų projektavimo, surinkimo ir konfigūravimo darbai. Esame pirmieji ir vieninteliai Lietuvoje, pradėję pramoninių švino-rūgštinių akumuliatorių gamybą bei vieni pirmųjų – ličio baterijų ir energijos kaupimo sistemų gamybą.

Gaminame ir tiekiame akumuliatorius pramonei, telekomunikacijų ir ryšių įrangai, nepertraukimo maitinimo šaltiniams, alternatyviajai energetikai, transporto ir geležinkelių sistemoms, energijos perdavimo ir kontrolės įrangai, elektrinėms transporto priemonėms, portatyviniams prietaisams, gaisro, apsaugos ir avarinėms sistemoms, elektriniams įrankiams. Projektuojame ir gaminame akumuliatorių baterijas pagal specifinius reikalavimus.

Gamybinės – laboratorinės paskirties patalpose atliekame ne tik produkcijos gamybą, bet ir MTEP veiklą, eksperimentuodami su savo pačių patentuotos švino-rūgštinių akumuliatorių technologijos vystymu ir pritaikymu masinei gamybai, ličio technologijos akumuliatorių baterijų vystyme bei diegime naujoms panaudojimo sritims bei specifinių funkcijų ir parametrų išpildymui.